Тези които разбират , ще забележат , че тя е начален стадий на дисплазия . Д-р Николав ме увери , че и трябва почивка и ще се оправи . Вече 4 дена е на болкоуспокояващи и инжекции, но подобрение няма , напротив състоянието й се влошава . Прави 5-6 крачки разтреперват и се задните крака сяда или направо ляга .По стълби не може да слиза въобще , качването също и е много трудно за това се налага да я носим . Но както казах и разходката не е разходка 10 метра и ляга . Трудно и е да се държи на краката си , издава ги напред в поза ' всеки момент ще акам ' и пада. Трябва да минат няколко минути за да се изправи и да походи малко и пак все едно и също . Направихме пълна кръвна картина да не би да има някакви паразити - нищо ! Все едно и се схващат мускулите получава някакви спазми и така вече 4 дена .Другото което е гласът и започна да изтънява . Всеки познава лая на кучето си и определено има промяна . Всеки казва , че двете неща нямат нищо общо , но дали е така . Изписаха ми 'бисептол'и 'клиндамицин' , ако до няколко дена състоянието и не се подобри ще се наложи да потърся и други мнения . Какво може да е това ? Някой имал ли е подобен проблем ? Разберете ме правилно предишният ден и нямаше нищо бяхме в парка , игра , гони гълъбите и нищо ! Здраво право куче на 1 год и 5 месеца да рухне така изведнъж ... Трябва да има някаква основателна причина .
