Честит четвърти рожден ден на Бел(чо)!

Рождени дни, имени дни, празници, хубави моменти на радост.
Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Мнения:1592
Регистриран:вт яну 20, 2009 3:39 pm
Местоположение:София-Ситняково
Честит четвърти рожден ден на Бел(чо)!

Мнение от marina kojuharova » пон ное 12, 2012 6:18 pm

Днес нашето мило момче става на цели четири години!Да ни е жив и здрав и да продължава да е все такава прекрасна душичка!
Изображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Мнения:2068
Регистриран:ср мар 19, 2008 1:35 pm
Местоположение:София

Мнение от Melina » пон ное 12, 2012 6:22 pm

Оооо, ха честито! Жив и здрав да ти е още дълги години!
Много го нацелувай от нашата група! :*

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения:3198
Регистриран:ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение:Бургас/София

Мнение от Красен » пон ное 12, 2012 6:24 pm

Честит рожден ден!

marin4eto_50
Потребител
Мнения:514
Регистриран:нед апр 25, 2010 11:29 am

Мнение от marin4eto_50 » пон ное 12, 2012 6:30 pm

Честит рожден ден на Бел! Да е жив и здрав!

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Мнения:1592
Регистриран:вт яну 20, 2009 3:39 pm
Местоположение:София-Ситняково

Мнение от marina kojuharova » пон ное 12, 2012 7:18 pm

Благодаря приятели! :) Надяваме се да го отпразнуваме както си му е реда(с излет с тичане) през уикенда. :wink:

Потребителски аватар
pekovi
Потребител
Мнения:327
Регистриран:пон авг 17, 2009 10:32 pm

Мнение от pekovi » пон ное 12, 2012 8:21 pm

Честит рожден ден :lol:

Потребителски аватар
Danyna
Потребител
Мнения:1293
Регистриран:ср май 07, 2008 1:31 pm
Местоположение:Plovdiv

Мнение от Danyna » вт ное 13, 2012 8:34 am

Честито на патерици :wink:

Потребителски аватар
vesi_burt
Потребител
Мнения:873
Регистриран:пон авг 09, 2010 12:23 pm
Местоположение:Габрово

Мнение от vesi_burt » вт ное 13, 2012 8:52 am

Честит Рожден Ден на Белунчо!

M&R
Потребител
Мнения:154
Регистриран:пет окт 14, 2011 10:02 am
Местоположение:София/Козлодуй

Мнение от M&R » вт ное 13, 2012 12:41 pm

Честит рожден ден с малко закъснение :D Да ви е жив и здрав, все така да ви радва още дълги години :D

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Мнения:1592
Регистриран:вт яну 20, 2009 3:39 pm
Местоположение:София-Ситняково

Мнение от marina kojuharova » вт ное 13, 2012 1:34 pm

Благодаря на всички за милите думи! :) А Белчо..ако му паднете ще ви нацелува и намачка всичките,това е неговия стил.. :lol: :)

Неси
Потребител
Мнения:724
Регистриран:чет ное 10, 2005 2:51 pm
Местоположение:София

Мнение от Неси » ср ное 14, 2012 10:56 am

Честит рожден ден на Бел!

topsi
Потребител
Мнения:774
Регистриран:пон ное 21, 2005 6:02 pm

Мнение от topsi » ср ное 14, 2012 3:08 pm

Честит рожден ден.

Заключена